Skip to main content

شرکت فرهنگی و هنری راوش هنر در سال 1386 با تمرکز بر حوزه فیلمسازی تأسیس شد. این شرکت در ابتدا کار خود را با ساخت فیلم‌ کوتاه داستانی، مستند و گزارشی و نیز پوشش تصویری همایش‌ها آغاز کرد. به مرور و در پی کسب تجربه‌های بیشتر مؤسسان شرکت و گسترش ارتباط ایشان در فضای فرهنگی و هنری کشور، دامنه فعالیت‌های شرکت نیز گسترش یافت تا جایی که برگزاری سمپوزیوم‌ها، جشنواره‌ها و همایش‌های ملی و بین‌المللی علمی، هنری و فرهنگی در کنار بخش فیلمسازی مهمترین فعالیت‌های راوش هنر را شکل دادند. طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی، طراحی و استراتژی برند، طراحی گرافیک و عکاسی صنعتی و تبلیغاتی از دیگر فعالیت‌های شرکت فرهنگی، هنری راوش هنر هستند.

تولید مستندهای کوتاه تاریخ پزشکی و فیروزه و تولید فیلم‌های کوتاه دورزدن و مثل سگ از جمله فیلم‌های کوتاه محصول این شرکت هستند که در ده‌ها جشنواره جهانی نمایش داده شده و جوایز ملی و بین‌المللی متعددی کسب کرده‌اند.

برگزاری مجمع ملی سلامت، سمپوزیوم هفت سنگ کیش، ششمین سمپوزیوم مجسمه سازی کیش، جشنواره زندگی بدون دخانیات، نکوداشت ملی قیصر امین‌پور و همایش روز ملی جمعیت از مهمترین رویدادهایی هستند که این شرکت برگزار کرده است.

شرکت فرهنگی، هنری راوش هنر در تلاش است تا با بهره‌مندی از دانش روز و نیروی انسانی متخصص و حرفه‌ای بهترین خدمات را به مردم هنرپرور و فرهنگ‌دوست ایران ارائه کند.